Oferta zajęć pozalekcyjnych

 

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot / tytuł Dzień Godzina Dla kogo?
Ilnicka-Janczak Magdalena
Mitko-Barto Renata  język polski  wtorek  8.20 – 9.05  gimnazjaliści: zDolny Ślązak, egzamin gimnazjalny
Śmietana-Miziołek Maria
Szelążek Krzysztof
Piątkowska Sylwia  język angielski wtorek

 

piątek

 

9.10-9.55

 

11.10-11.55

liceum;przygotowanie do matury

 

konsultacje PP

Urbaniak Beata
Tumidajewicz Iwona  geografia  środa  14.40-15.25  Konsultacje,olimpiada, Zdolny Ślązak

dla wszystkich

Wolsztyniak Karolina  język angielski  Wtorek  14.40-15.25  dla wszystkich, konsultacje, zDolny Ślązak
Magdalena Kłosowska
Kuliniak Roman
Olkowski Marcin
Barański Michał  j. angielski  wtorek, piątek  8.20-9.05 liceum – konsultacje, poprawki
Gąsecka Stefania
Rudnicka Iwona
Chudziński Wojciech
Laszkiewicz Marzena
Kołodziej Sylwia
Ciempa Artur  Zajęcia edukacji regionalnej; przygotowanie do konkursów krajoznawczych  Poniedziałek  14.45-15.30  dla chętnych
Jeż Maciej
Barto Ryszard
Citak Oksana
Wójcik Rafał  Historia  środa  14.40-15.25  Konsultacje, poprawki
Grzegorz Sakowicz
Sobieraj – Borowiec Sylwia
Justyna Adamczyk
Pijur Anna  matematyka  poniedziałek

czwartek

 8.20-9.05

14.40-15.25

 kl.II LO- zajęcia wyrównawcze

kl. II GB, II GC

Ślusarczyńska Elżbieta
Urbańska Alicja
Gawlik Adriana
Polesiuk Witold  Fizyka – konsultacje  Środa  14.35 Osoby przygotowujące się do olimpiad i prowadzące badania naukowe
Jarema Paweł  Biologia – zajęcia rozwijające  Środa  14.35  Klasa 1C
Kwiatkowska Alicja
Oberc-Lazar Maria
Błaszczak Małgorzata
Pradel Krzysztof
Pobiedziński Przemysław  Robotyka  Środa  14.40-15.25  dla wszystkich
Serweta Jerzy
Jonek Maciej Psychologia Wtorek 14.30-15.30 dla wszystkich
Jonek Maciej Filozofia Piątek 14.30-15.30 dla wszystkich
Jonek Maciej Klub debatancki Poniedziałek 14.30-15.30 dla wszystkich
Kruczkowska Violetta
Sznerch Katarzyna
Kuberacki Tomasz  Zajęcia przygotowujące do egzaminów sprawnościowych (AWF, szkoła pożarnicza, wojskowa, policyjna)  Piątek  7 godzina lekcyjna  dla uczniów klas II i III liceum
Kamiński Przemysław
Walendzik Anna
Ziubrzycka Monika
Simm Małgorzata