Oferta zajęć pozalekcyjnych

Zajęcia językowe

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot / tytuł Dzień Godzina Dla kogo?
Piątkowska Sylwia język angielski wtorek 9.10-9.55 liceum – przygotowanie do matury
czwartek 14.40-15.25 konsultacje Personal Project
Urbaniak Beata język angielski: poniedziałek 14.45- 15.30 I MYP
Konsultacje w sprawie Projektu Personalnego czwartek 7.30 – 8.15 I MYP
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego wtorek 7.30- 8.15 3 GB
Październik/listopad – zajęcia wyrównawcze czwartek 7.30 – 8.15 Liceum

Wszyscy zainteresowani Maturą Międzynarodową

Wolsztyniak Karolina Od grudnia – przygotowanie językowe pod kątem Matury Międzynarodowej Wtorek 14.40-15.25 dla wszystkich, konsultacje, zDolny Ślązak
Magdalena Kłosowska Konwersacje dla maturzystów oraz konsultacje dot. matury rozszerzonej Wtorek 13:50-14:35
Konsultacje dla gimnazjalistów (przygotowanie do konkursów, dodatkowe zajęcia wyrównawcze) Piątek 8:20-9:05
Kuliniak Roman język angielski Środa 13.50 – 14.35 1 BL
wtorek 12.55-13.40
3BL konsultacje maturalne
Olkowski Marcin Konsultacje dla maturzystów Środa 08.20-09.05 Klasy III Liceum
Barański Michał j. angielski wtorek, piątek 8.20-9.05 liceum – konsultacje, poprawki
Gąsecka Stefania język niemiecki środa 07:30 – 08.15 Gimnazjum – zajęcia rozwijające zainteresowania oraz konsultacje poprawki
Laszkiewicz Marzena Przygotowanie do matury Poniedziałek 9.10-9.55 Liceum
Wyrównawcze wtorek 7.30-08.15 Klasy I Liceum
Wyrównawcze Czwartek 7.30-08.15 Dla klas 2 GImnazjum
Przygotowanie do matury Czwartek 10.05-10.50 Dla klas maturalnych
Koło zainteresowań – język francuski Piątek 14.40-15.25 Klasy liceum
Jeż Maciej Zajęcia przygotowawcze do matury z j. hiszpańskiego. środa 7.30-8.15 Uczniowie kl. III zdający j. hiszpański na maturze.

Przedmioty ścisłe i przyrodnicze

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot / tytuł Dzień Godzina Dla kogo?
Justyna Adamczyk Matematyka – przygotowanie do matury Poniedziałek 14.40 – 15.25 Klasy maturalne
Matematyka – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego Środa 07.30 – 08.15 Klasy 3 gimnazjum
Pijur Anna matematyka poniedziałek 8.20-9.05 kl.II LO- zajęcia wyrównawcze
czwartek 14.40-15.25 kl. II GB, II GC
Urbańska Alicja Matematyka – zajęcia wyrównawcze wtorek (co dwa tygodnie) 7.30 – 08.15 2 klasy liceum
Koło matematyczne Środa 07.30 – 08.15 Gimnazjum
Piątek (co dwa tygodnie) 07.30 – 08.15 Klasy 1 Liceum
Polesiuk Witold Fizyka – konsultacje Środa 14.40 – 15.25 Osoby przygotowujące się do olimpiad i prowadzące badania naukowe
Tumidajewicz Iwona Geografia Środa 14.40 – 15.25 Konsultacje, olimpiada, Zdolny Ślązak
Jarema Paweł Biologia – zajęcia rozwijające Środa 13.50 – 15.25 Klasa 1C
Oberc-Lazar Maria Biologia – zajęcia wyrównawcze Piątek 14.40 – 15.25 Klasy gimnazjalne

Klasy licealne

Pobiedziński Przemysław Robotyka Środa 14.40-15.25 dla wszystkich

Przedmioty humanistyczne, społeczne i artystyczne

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot / tytuł Dzień Godzina Dla kogo?
Mitko-Barto Renata język polski wtorek 8.20 – 9.05 gimnazjaliści: zDolny Ślązak, egzamin gimnazjalny
Śmietana-Miziołek Maria język polski czwartek 7.30 – 8.25 gimnazjaliści: przygotowania do konkursów przedmiotowych (w tym zDolny Ślązak) oraz recytatorskich
Szelążek Krzysztof język polski czwartek 13.50-14.35 Przygotowanie do matury – klasy III BL i B
czwartek 14.40-15.25 Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
Ciempa Artur Zajęcia edukacji regionalnej; przygotowanie do konkursów krajoznawczych Poniedziałek 14.45-15.30 dla chętnych
Wójcik Rafał Historia środa 14.40-15.25 Konsultacje, poprawki
Sobieraj – Borowiec Sylwia Historia sztuki wtorki i piątki 08.20-09.05 Zajęcia dla uczniów zainteresowanych historią sztuki
22.09.2017

06.10.2017

13.10.2017

27.10.2017

03.11.2017

24.11.2017

01.12.2017

08.12.2017

05.01.2018

12.01.2018

13.40 – 15.25 Zajęcia  praktyczne, plastyczne
Simm Małgorzata Koło psychologiczne Środa 13:50-14.35 dla uczniów liceum ( zapisane osoby z kl. 1a)
Jonek Maciej Psychologia ogólna – czytaj więcej… Wtorek 14.30-15.30 dla wszystkich, sala 58
Filozofia – czytaj więcej… Piątek 14.30-15.30 dla wszystkich, sala 22
Klub debatancki – czytaj więcej Poniedziałek 14.30-15.30 dla wszystkich, sala 22

Zajęcia sportowe

Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot / tytuł Dzień Godzina Dla kogo?
Kuberacki Tomasz Zajęcia przygotowujące do egzaminów sprawnościowych (AWF, szkoła pożarnicza, wojskowa, policyjna) Piątek 13:50-14.35 dla uczniów klas II i III liceum
Kamiński Przemysław Przygotowywanie do zawodów międzyszkolnych z gier zespolowych Czwartek 14.40-15.20 dla wszystkich
Sznerch Katarzyna Piłka siatkowa Czwartek 14.40-15.20 Dla gimnazjum (chłopcy i dziewczęta)
Violetta Kruczkowska Liceum Środa 13.50-14.35 Siatkówka – przygotowanie do zawodów dla dziewcząt i chłopców lub kometka dla dziewcząt