WYNIKI I ETAPU KONKURSU MAŁY POLIGLOTA 2019

MAŁY POLIGLOTA 2019

WYNIKI PODANE ZA POMOCĄ KODÓW

Kod Wynik szkoła miejscowość
30 47 SP 4 Świdnica
26 47 SP 26 Wałbrzych
101 47 SP 4 Bielawa
23 46 SP 28 Wałbrzych
16 46 SP 4 Świdnica
90 46 PSP 2 Wałbrzych
98 45 Społ. Świdnica
44 45 SP 15 Wałbrzych
15 45 SP 4 Świdnica
91 45 SP Kłodzko
60 44 SP 37 Wałbrzych
33 44 SP 21 Wałbrzych
63 44 Clever Wałbrzych
92 43 SP Kłodzko
65 43 SP 3 Głuszyca
14 43 SP 4 Świdnica
64 43 SP Kłodzko
72 42 SP 5 Wałbrzych
46 42 SP 6 Boguszów-Gorce
83 42 SP 2 Głuszyca
71 41 Społ Świdnica
39 41 SP 26 Wałbrzych
27 41 SP26 Wałbrzych
29 40 SP 4 Świdnica
20 40 ZSP 1 Wałbrzych
25 40 SP 28 Wałbrzych
74 39 SP 2 Świebodzice
19 39 ZSP 1 Wałbrzych
42 39 Społ Świdnica
32 38 SP 21 Wałbrzych
34 38 Clever Wałbrzych
80 38 SP 28 Wałbrzych
62 38 Clever Wałbrzych
70 38 Społ Świdnica
43 38 Społ Świdnica
58 37 SP 23 Wałbrzych
38 37 SP 26 Wabrzych
67 36 SP 2 Wałbrzych
41 36 SP 28 Wałbrzych
31 36 SP 21 Wałbrzych
103 35 SP 4 Bielawa
55 35 SP 37 Wałbrzych
86 33 ZSP 1 Boguszów-Gorce
104 33 PSP 4 Świebodzice
21 33 SP 5 Wałbrzych
82 32 SP 2 Głuszyca
49 32 SP 26 Wałbrzych
94 32 SP 2 Świebodzice
56 32 SP 37 Wałbrzych
59 31 SP 2 Głuszyca
40 31 SP 15 Wałbrzych
69 31 PSP 5 Wałbrzych
28 31 ZSP 2 Wałbrzych
37 31 ZS 1 Jugów
81 31 PSP 4 Świebodzice
35 31 PSP 5 Wałbrzych
102 30 SP 4 Bielawa
47 30 PSP 2 Wałbrzych
106 30 ZSP Sokołowsko
61 30 SP 28 Wałbrzych
51 30 Clever Wałbrzych
78 29 SP Kłodzko
93 28 PSP 15 Wałbrzych
48 28 ZS Jugów
57 27 PSP 37 Wałbrzych
88 27 Sp 4 Bielawa
105 27 ZSP Sokołowsko
24 27 PSP 2 Wałbrzych
45 26 PSP 15 Wałbrzych
79 26 PSP 2 Wałbrzych
36 25 PSP 21 Wałbrzych
87 24 SP 4 Bielawa
108 24 MSP Szczawno Zdrój
109 23 MSP Szczawno Zdrój
66 23 PSP 2 Świebodzice
52 23 SP 1 Dzierżoniów
68 23 PSP 23 Wałbrzych
89 23 PSP 4 Świebodzice
54 22 SP 2 Głuszyca
17 22 ZSP 1 Wałbrzych
110 22 MSP Szczawno Zdrój
97 21 PSP 23 Wałbrzych
50 20 Clever Wałbrzych
76 20 SP 2 Świebodzice
18 19 ZSP 1 Wałbrzych
96 19 PSP 23 Wałbrzych
85 18 ZSP 1 Boguszów-Gorce
100 18 ZSP 1 Boguszów-Gorce
95 17 PSP 15 Wałbrzych
77 16 PSP 15 Wałbrzych
22 15 PSP 5 Wałbrzych
107 15 MSP Szczawno Zdrój
11 15 PSP 37 Wałbrzych
75 14 SP 2 Świebodzice
13 12 PSP 21 Wałbrzych
99 10 ZSP 1 Boguszów-Gorce
84 8 ZSP 1 Boguszów- Gorce
73 8 PSP 23 Wałbrzych
       

 

UWAGA

Do II  etapu konkursu zostali zakwalifikowani uczestnicy, którzy uzyskali co najmniej 40 punktów. Na liście zaznaczeni na NIEBIESKO.

II etap pisemny ( Język angielski + drugi język obcy + język fikcyjny) odbędzie się w I LO w Wałbrzychu w dniu 8 marca (piątek) o godzinie 12.30

Serdecznie gratulujemy awansu i zapraszamy do dalszej rywalizacji

Roman Kuliniak