Sukcesy gimnazjalistów

Wykaz uczniów  Publicznego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 12 

biorących udział w konkursach w roku szkolnym 2014/2015.

Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko opiekuna Imię i nazwisko uczestnika Etap okręgowy/powiatowy
„zDolny Ślązak Gimnazjalista”Język niemiecki I.Rudnicka Sztonyk Kinga – III gA laureatka
„zDolny Ślązak Gimnazjalista”Język francuski M.Laszkiewicz Sztonyk Kinga – III gACinciała Jagoda – III gB

Baranowska Alicja – III gB

laureatkaudział w finale

udział w II etapie

„zDolny Ślązak Gimnazjalista” Blok humanistyczny M.Ilnicka-Janczak Stokłosa Krzysztof – II gB brali udział w etapie powiatowym
R.Wójcik/M.Śmietana-Miziołek Miziołek Barbara – II gA
„zDolny Ślązak Gimnazjalista” Blok przyrodniczy I.Tumidajewicz Domowicz Iga – III gADzierzgowska Hanna – III gA

Gawlik Adam – III gA

Łuczak Jan – III gA

Polak Szymon – III gA

Rogalska Aleksandra – III gA

Wawryszuk Jalia – III gA

brali udział  w II etapie
B.Szlezynger-Hayatli Baranowska Alicja – III gBCinciała Jagoda – III gB
„zDolny Ślązak Gimnazjalista” Matematyka A.Urbańska/H.Pankanin Sztonyk Kinga – III gA finalistkafinalista
A.Urbańska Gawlik Adam – III gA
Wawryszuk Julia – III gARogalska Aleksandra – III gA

Pałka Aleksandra – III gB

brali udział w II etapie
„zDolny Ślązak Gimnazjalista”Język angielski M.Durczak-Ciempa Barański Kacper – III gADomowicz Iga – III gA

Gromada Aleksandra – III gA

Majgier Natalia – III gA

Rogalska Aleksandra – III gA

Świerczyńska Julia – III gA

brali udział w II etapie
J.Obrzydowska Dominiak Małgorzata – II gCDras Sylwia – III gA

Kirklewska Julia – II gC

Żurakowski Michał – III gA

brali udział w II etapie
M.Barański Zarzycka Jagoda – II gA
Liga Naukowacz. humanistyczna M.Ilnicka-Janczak Pyka Olga – IgAMałowska Magdalena – IgA

Kaczmarek Błażej – III gB

Tim Aleksandra – II gA

zakwalifikowali się do II etapu (konkurs w toku)
Liga Naukowacz. matematyczna A.Urbańska Sztonyk Kinga – III gAGawlik Adam- III gA

Rogalska Aleksandra – III gA

Pałka Aleksandra – II gB

laureatkafinalista

udział w II etapie

         „

cała drużyna została wyróżniona  za zajęcie miejsca w I dziesiątce- 7 miejsce w województwie drużynowo

XXIX Konkurs Gier Matematycznych i Logicznych A.UrbańskaH.Pankanin Kinga Sztonyk – III gA laureatkaII miejsca w finale krajowym eliminacji do Międzynarodowych Mistrzostw
X Olimpiada Matematyczna dla Gimnazjalistów A.UrbańskaH.Pankanin Kinga Sztonyk – III gAAdam Gawlik – III gA laureatkaudział w etapie okręgowym
XIV Dolnośląski Konkurs Fizyczny A.Gawlik Adam Gawlik – III gA finalista
XXXVII Olimpiada Języka Niemieckiego dla Licealistów I.Rudnicka Sztonyk Kinga  – III gA finalistka
LXVI Olimpiada Matematyczna dla Licealistów A.Urbańska/H.Pankanin/P.Sztonyk Sztonyk Kinga – III gA udział w etapie okręgowym
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Licealistów M.Śmietana-Miziołek Kinga Sztonyk przeszła do II etapu – udział w cz. pisemnej
XIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego I.Rudnicka    W.Chudziński Gromada Aleksandra – III gAMożdżeń Filip – III gB udział w etapie regionalnym                     „
Union Jack – Konkurs Języka Angielskiego B.Urbaniak Pyka Olga – IgA brali udział w II etapie
M.Durczak-Ciempa Chuchla Kinga – III gA
M.Barański Miziołek Barbara- II gA
Kangur Matematyczny Sztonyk Kinga – III gAGawlik Adam – IIIg A

Pyka Olga – IgA

Jagodzińska Julia – IgC

Rozpendowska Antonina – IgA

Słomowicz Bartosz – IgC

Pobiedzińska Barbara – IigA

Miziołek Barbara – II gA

Krawczyk Olymphia – II gB

Rogalska Aleksandra – III gA

bardzo dobry wynikbardzo dobry wynik

wyróżnienie

          „

          „

          „

          „

          „

          „

          „

Konkurs Młodych Talentów I.Rudnicka Głowacki Miłosz – III gBKameczura Kamil – III gB

Możdżeń Filip – III gB

I miejsce w kategorii Prezentacja Teatralna
V edycja Konkursu „Moja Mała Ojczyzna” M.BarańskiA.Ciempa Baranowska Alicja – IIIg A laureatka I miejsca( nagroda wyjazd do Marburga – Niemcy)
XIV Konkurs Wiedzy o Regionie Wałbrzyskim A.Ciempa Murzacz Eliza – II A I miejsce
Turniej Wiedzy Pierwsza Pomoc A.Ciempa Dybizbańska Wiktoria – IIg AKmiecik Hanna – IIg A

Rzemyk Natalia – IIg A

Słomowicz Bartłomiej – I gA

IV miejsce w Polsce
Konkurs Wiedzy Informatycznej P.Pobiedziński Kowalczyk Kacper – II gC III miejsce
Turniej Turystyczno-Krajoznawczy A.Ciempa Kupniewska Kinga – II gC I miejsce za najlepiej rozwiązany test turystyczno-krajoznawczy
Drużynowo:Kupniewska Konga – II gC

Kowalczyk Kacper – II gC

Grabowska Julia – II gC

III miejsce
Drużynowo:Ciempa Piotr – II gA

Rzemyk Natalia – II gA

Lempart Małgorzata – II gA

IV miejsce
Siatkówka Dziewcząt K.Sznerch drużynowo III miejsce
Sztafetowe Biegi Przełajowe K.Sznerch drużynowo III miejsce
Koszykówka Dziewcząt P.Kamiński drużynowo III miejsce
Siatkówka Plażowa Dziewcząt. K.Sznerch drużynowo Zakwalifikowały się do zawodów strefy powiatowejw Świdnicy