Olimpijczycy

Spis olimpijczyków

Szkoła nasza może się poszczycić ogromną liczbą laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych. Zestawienie niniejsze sięga początku lat 70-tych.

OLIMPIADA J. POLSKIEGO I LITERATURY

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Joanna Jania IVa 1973 Finalistka Marta Gąsiorowska
2. Renata Mitko IIIa 1975 finalistka Marta Gąsiorowska
3. Renata Mitko IVa 1976 finalistka Marta Gąsiorowska
4. Elżbieta Rajewska IVa 1976 finalistka Marta Gąsiorowska
5. Magdalena Rabizo IIIa 1980 finalistka Marta Gąsiorowska
6. Grażyna Wojas IIIa 1982 finalistka Renata Mitko
7. Grażyna Wojas IVa 1983 finalistka Renata Mitko
8. Agnieszka Piwowarska IVa 1983 finalistka Renta Mitko
9. Beata Adamek IVa 1984 LAUREATKA I MIEJSCE Renata Mitko
10. Renata Soja IVc 1985 LAUREATKA I MIEJSCE Renata Mitko
11. Barbara Ustasiak IVb 1985 LAUREATKA I MIEJSCE Renata Mitko
12. Beata Mickiewicz IVc 1986 finalistka Renata Mitko
13. Teresa Nasiółkowska IVa 1986 finalistka Renata Mitko
14. Beata Bartłomiejczyk IVb 1986 finalistka Danuta Kucharska
15. Karolina Krzyszowska IIIc 1988 LAUREATKA II MIEJSCE Renata Mitko-Barto
16. Maria Śmietana IIIc 1988 finalistka Renata Mitko-Barto
17. Maria Śmietana IVc 1989 finalistka Renata Mitko-Barto
18. Kazimiera Jakacka IVa 1992 LAUREATKAII MIEJSCE Renata Mitko-Barto
19. Magdalena Sakowska IVa 1993 LAUREATKAIII MIEJSCE Elżbieta Mosingiewicz
20. Agnieszka Malanowska IVa 1994 finalistka Renata Mitko-Barto
21. Paulina Baran IIIa 1995 finalistka Renata Mitko-Barto
22. Paulina Baran IVa 1996 finalistka Renata Mitko-Barto
23. Aleksandra Porada IIIc 1996 LAUREATKA II MIEJSCE Renata Mitko-Barto
24. Patryk Czepanis IIIa 1998 finalista Renata Mitko-Barto
25. Patryk Czepanis IVa 1999 finalista Renata Mitko-Barto
26. Justyna Jowik IVf 2000 finalistka Renata Mitko-Barto
27. Olga Wołyniec II BL 2005 finalistka Renata Mitko-Barto
28. Adam Mandziejewski IIIa 2005 LAUREAT  III MIEJSCE Renata Mitko-Barto
29. Marta Puchalska III BL 2006 finalistka Renata Mitko-Barto
30. Anna Tenenbaum IIIA 2008 finalistka Maria Śmietana-Miziołek
31. Wiktoria Blicharz IIIA 2008 finalistka Maria Śmietana-Miziołek
32. Magdalena Miśkiewicz III BL 2008 finalistka Renata Mitko-Barto
33. Jagoda Grondecka 3 GA 2009 finalistka Maria Śmietana-Miziołek
34. Jagoda Grondecka IIA 2010 finalistka Maria Śmietana-Miziołek
35. Emilia Woźniak IIA 2010 LAUREATKA I MIEJSCE Maria Śmietana-Miziołek
36. Daria Romanowska IIE 2012 finalistka Renata Mitko-Barto
37. Michalina Oziębłowska IIE 2012 finalistka Renata Mitko-Barto
38. Olga Zych IIA 2012 finalistka Maria Śmietana-Miziołek
39. Jagoda Grondecka IIIC 2012 finalistka Maria Śmietana-Miziołek

OLIMPIADA J. ANGIELSKIEGO

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Michał Wal I BL 2005 finalista Roman Kuliniak
2. Krzysztof Pilarek III BL 2006 finalista Roman Kuliniak
3. Michał Małkus II BL 2006 finalista Roman Kuliniak
4. Michał Wal III BL 2007 LAUREAT XVII MIEJSCE Roman Kuliniak
5. Aleksandra Stanczewska I BL 2007 LAUREATKA XI MIEJSCE Roman Kuliniak
6. Michał Małkus II BL 2007 finalista Roman Kuliniak
7. Aleksandra Stanczewska II BL 2008 LAUREATKA II MIEJSCE Roman Kuliniak
8. Michał Małkus III BL 2008 LAUREAT XIX MIEJSCE Roman Kuliniak
9. Aleksandra Stanczewska III BL 2009 LAUREATKA VI MIEJSCE Roman Kuliniak

OLIMPIADA J. NIEMIECKIEGO

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Urszula Gwizdek IIIc 1979 finalistka Urszula Markiewicz
2. Waldemar Suchy IVb 1981 finalista Urszula Markiewicz
3. Eurydyka Kiszczak IVc 1984 finalistka Urszula Dubińska
4. Sebastian Goszczyński IVa 2004 finalista Wojciech Chudziński

OLIMPIADA J. ROSYJSKIEGO

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Iwona Jania IVa 1972 finalistka Jadwiga Rotter
2. Wiesława Echaust IVa 1972 finalistka Jadwiga Rotter
3. Urszula Kumoś IVa 1974 finalistka Janina Marciniak
4. Danuta Jaskólska IIIa 1974 LAUREATKA IX MIEJSCE Janina Marciniak
5. Aleksandra Litwin IVa 1975 finalistka Janina Marciniak
6. Danuta Bachmatiuk IVd 1976 finalistka Wiesława Kiełebaj
7. Zenona Ryczek IVa 1976 finalistka Janina Marciniak
8. Mariola Lipińska IIIa 1977 finalistka Janina Marciniak
9. Agnieszka Mikołajczyk IVd 1977 finalistka Janina Marciniak
10. Iwona Czaicka IIIc 1978 finalistka Wiesława Kiełebaj
11. Małgorzata Laskoś IIId 1978 finalistka Wiesława Kiełebaj
12. Małgorzata Hostyńska IIIa 1980 finalistka Krystyna Bobusia
13. Iwona Cal IVa 1981 finalistka Krystyna Bobusia
14. Barbara Ustasiak IVb 1985 LAUREATKA V MIEJSCE Janina Marciniak
15. Jarosław Kwiecień IVc 1986 finalista Janina Marciniak
16. Lucyna Pruska IIIa 1988 finalistka Janina Marciniak
17. Andrzej Przybylski IVc 1989 finalista Janina Marciniak
18. Aleksandra Cybulska IVc 1998 finalistka Janina Marciniak

OLIMPIADA J. ŁACIŃSKIEGO

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Beata Korczyńska IVa 1983 LAUREATKA III MIEJSCE Ewa Pobiedzińska
2. Artur Mager IVa 1983 finalista Ewa Pobiedzińska
3. Adam Bryszkowski IIIc 1984 finalista Czesław Stec
4. Eurydyka Kiszczak IVc 1984 finalistka Ewa Pobiedzińska
5. Adam Bryszkowski IVc 1985 LAUREAT I MIEJSCE Czesław Stec
6. Lucyna Pruska IIIa 1988 LAUREATKA IV MIEJSCE Ewa Pobiedzińska
7. Anna Sporysz IIIc 1988 finalistka Ewa Pobiedzińska
8. Anna Sporysz IVc 1989 Finalistka wyróżniona Ewa Pobiedzińska
9. Magdalena Sakowska IIIa 1992 Finalistka wyróżniona Ewa Pobiedzińska
10. Małgorzata Łukaniuk IVd 1992 Finalistka wyróżniona Ewa Pobiedzińska
11. Magdalena Piątek IVa 1993 Finalistka wyróżniona Ewa Pobiedzińska
12. Mariola Oleksy IVa 1993 finalistka Ewa Pobiedzińska
13. Krzysztof Charewicz IIIa 1994 Finalista wyróżniony Ewa Pobiedzińska
14. Ewa Kujawa IIIg 1994 Finalistka wyróżniona Ewa Pobiedzińska
15. Anna Widzyk IIIg 1994 finalistka Ewa Pobiedzińska
16. Magdalena Durczak IVf 1995 finalistka Ewa Pobiedzińska
17. Wojciech Połeć IIIa 1995 Finalista wyróżniony Ewa Wróblewska
18. Lucyna Rosinska IIIa 1995 finalistka Ewa Wróblewska
19. Ewa Prystacz IVf 1996 finalistka Ewa Pobiedzińska
20. Paulina Baran IVa 1996 finalistka Ewa Wróblewska
21. Wojciech Połeć IVa 1996 LAUREAT III MIEJSCE Ewa Wróblewska
22. Sylwia Stadnik IIIa 1997 Finalistka wyróżniona Ewa Pobiedzińska
23. Justyna Miszczuk IIIf 1997 finalistka Ewa Pobiedzińska
24. Katarzyna Wasiak IIIf 1997 finalistka Ewa Pobiedzińska
25. Dominika Majewska IIIa 1997 finalistka Ewa Pobiedzińska
26. Aleksandra Porada IVc 1997 finalistka Ewa Wróblewska
27. Sylwia Stadnik IVa 1998 LAUREATKA II MIEJSCE Ewa Pobiedzińska
28. Justyna Miszczuk IVf 1998 finalistka Ewa Pobiedzińska
29. Dominika Majewska IVa 1998 finalistka Ewa Pobiedzińska
30. Joanna Kantek IIIa 1998 finalistka Ewa Pobiedzińska
31. Dominika Sobiech IVf 2000 finalistka Ewa Pobiedzińska
32. Justyna Jowik IVf 2000 finalistka Ewa Pobiedzińska
33. Małgorzata Szutowicz IVf 2001 finalistka Anna Kośna
34. Joanna Trajman IVa 2001 finalistka Anna Kośna

OLIMPIADA HISTORYCZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Oksana Jurczak IVa 1976 finalistka Zofia Stępień
2. Jan Kowalczyk IIIe 1977 finalista Zofia Stępień
3. Wiesław Łubniewski IVe 1980 LAUREAT III MIEJSCE Zofia Stępień
4. Waldemar Kucaj IIIc 1981 finalista Zofia Stepień
5. Jolanta Walewska IVa 1981 finalistka Konrad Derwich
6. Artur Styrna IVa 1982 finalista Konrad Derwich
7. Barbara Ustasiak IIIb 1984 LAUREATKA I MIEJSCE Konrad Derwich
8. Tomasz Serwatka IIIa 1985 LAUREAT III MIEJSCA Oksana Citak
9. Andrzej Wypustek IIIa 1985 finalista Oksana Citak
10. Andrzej Wypustek IVa 1986 finalista Oksana Citak
11. Maksymilian Stanulewicz IIa 1989 finalista Oksana Citak
12. Maciej Ejsmont IVa 1992 finalista Oksana Citak
13. Marcin Bar IVa 1995 finalista Oksana Citak
14. Maciej Bernatt IVf 2001 LAUREAT III MIEJSCE Oksana Citak
15. Piotr Żelezowski IIa 2006 finalista Rafał Wójcik
16. Piotr Skołubowicz IIa 2009 LAUREAT VII MIEJSCE Rafał Wójcik

OLIPMIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

LP IMIĘ I NAZWISKO KLAS ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Rafał Gajewski IVd 1974 finalista Janusz Gąsiorowski
2. Krzysztof Jedwanby IIIB 1974 finalista Edward Pawłowski
3. Włodzimierz Walewski IIIB 1974 LAUREAT IV MIEJSCE Edward Pawłowski
4. Henryk Wykowski IIIB 1974 LAUREAT IV MIEJSCE Edward Pawłowski
5. Dariusz Lewandowski II B 1974 LAUREAT IV MIEJSCE Edward Pawłowski
6. Dariusz Lewandowski IVB 1976 finalista Janusz Gąsiorowski
7. Ireneusz Knitter IIA 1979 finalista Janusz Gąsiorowski
8. Ireneusz Knitter IIIA 1980 finalista Janusz Gąsiorowski
9. Ireneusz Knitter IVA 1981 LAUREAT II MIEJSCE Janusz Gąsiorowski
10. Roland Chmielewski IVA 1985 finalista Janusz Gąsiorowski
11. Tomasz Kubat IVA 1993 finalista Jarosław Brzeziński
12. Łukasz Byliński IVD 1994 finalista Jarosław Brzeziński
13. Maciej Simm IIE 2008 udział w finale Rafał Wójcik
14. Maciej Simm IIIE 2009 udział w finale Rafał Wójcik

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ (SZCZECIŃSKA)

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Kamil Dzięgielewski IIIF 2001 finalista Konrad Derwich
2. Grzegorz Szyszkowski IIIF 2001 LAUREAT XIII MIEJSCE Konrad Derwich
3. Kamil Dzięgielewski IVF 2002 finalista Konrad Derwich
4. Grzegorz Szyszkowski IVF 2002 finalista Konrad Derwich
5. Leszek Biały II F 2002 finalista Rafał Wójcik
6. Leszek Biały III F 2003 finalista Rafał Wójcik
7. Tomasz Ogorzelec IVF 2003 finalista Rafał Wójcik
8. Paulina Juszczyk II A 2004 finalistka Rafał Wójcik
9. Błażej Puziak I F 2006 finalista Rafał Wójcik
10. Błażej Puziak III F 2008 LAUREAT I MIEJSCE Rafał Wójcik
11. Sebastian Kowalewski III A 2010 finalista Rafał Wójcik

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ (PUŁTUSKA)

Lp. IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Marek Staszko 3F 2007 Udział w finale Rafał Wójcik
2. Błażej Puziak 2F 2007 finalista Rafał Wójcik
3. Błażej Puziak 3F 2008 LAUREAT IV MIEJSCE Rafał Wójcik
4. Maciej Simm 3E 2009 udział w finale Rafał Wójcik
5. Sebastian Kowalewski 3A 2010 LAUREAT Rafał Wójcik

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Paweł Urbański 2A 2002 finalista Rafał Wójcik
2. Anna zapart 4G 2002 finalista Rafał Wójcik
3. Kiriakos Chatzipentidis 3A 2003 finalista Rafał Wójcik
4. Paweł Urbański 4A 2004 LAUREAT Rafał Wójcik
5. Magdalena Skrzątek 2A 2005 finalistka Rafał Wójcik
6. Magdalena Skrzątek 3A 2006 finalistka Rafał Wójcik
7. Justyna Wróblewska 1A 2006 finalistka Rafał Wójcik
8. Aleksander Kędzieja 3A 2007 LAUREAT Rafał Wójcik
9. Maciej Simm 1E 2007 finalista Rafał Wójcik
10. Maciej Simm 2E 2008 LAUREAT IX MIEJSCE Rafał Wójcik
11. Piotr Skołubowicz 2a 2009 finalista Rafał Wójcik

OLIMPIADA LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE PO 17 WRZEŚNIA 1939

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Maciej Simm 1E 2007 finalista Rafał Wójcik
2. Marta Ciesielska 1E 2007 finalistka Rafał Wójcik

OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Ewa Kuśnierz 3A 1978 LAUREATKA IV MIEJSCE (Plastyka) Maria Norberczak
2. Włodzimierz Okrzos 4A 1991 LAUREAT I MIEJSCE (MUZYKA) Bez opiekuna
3. Krzysztof Charewicz 4A 1995 LAUREAT II MIEJSCE (PLASTYKA) Elżbieta Piotrowska

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Anna Turkowska 4A 1973 finalistka Stefania Wilusz
2. Marian Łagun 4C 1976 LAUREAT Stefania Wilusz
3. Teresa Zarodkiewicz 4D 1976 finalistka Stefania Wilusz
4. Dorota Leszczyńska 4D 1977 finalistka Stefania Wilusz
5. Beata Kłyszyńska 4D 1977 finalistka Stefania Wilusz
6. Małgorzata Swadźba 4B 1978 finalistka Stefania Wilusz
7. Hanna Piwowarczyk 4B 1980 finalistka Stefania Wilusz
8. Alina Szyga 4D 1981 finalistka Stefania Wilusz
9. Maria Lamparska 4D 1981 finalistka Stefania Wilusz
10. Elżbieta Gezela 4C 1982 LAUREATKA III MIEJSCE Stefania Wilusz
11. Marek Skoczylas 4C 1982 LAUREAT Stefania Wilusz
12. Ireneusz Kasprzak 3D 1982 finalista Eugenia Ławińska
13. Ireneusz Kasprzak 4D 1983 LAUREAT VIII MIEJSCE Eugenia Ławińska
14. Igor Kosowicz 4C 1984 finalista Bohdan Ławiński
15. Katarzyna Kargol 4C 1985 finalista Bohdan Ławiński
16. Joanna Wrotkowska 4D 1985 finalista Bohdan Ławiński
17. Aleksandra Porada 4C 1997 finalistka Anna Marchlewska
18. Agnieszka Kabat 2BL 2005 finalistka Małgorzata Janas
19. Agnieszka Kabat 3BL 2006 LAUREATKA III MIEJSCE Paweł Jarema

OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Piotr Rodziewicz 3D 1992 finalista Anna Marchlewska
2. Agnieszka Dmytrasz 3C 1993 LAUREATKA VI MIEJSCE Maria Sobolewska
3. Małgorzata Rżana 2C 1997 finalistka Małgorzata Janas
4. Małgorzata Rżana 3C 1998 finalistka Małgorzata Janas
5. Mariusz Gezela 3C 1998 finalista Małgorzata Janas
6. Aleksandra Klamka 3C 1998 finalistka Małgorzata Janas
7. Małgorzta Mysiak 4C 2002 finalistka Małgorzata Janas
8. Agnieszka Kabat OBL 2003 finalistka Małgorzata Janas
9. Agnieszka Kabat 1BL 2004 finalistka Małgorzata Janas
10. Agnieszka Kabat 2BL 2005 finalistka Małgorzata Janas
11. Agnieszka Kabat 3BL 2006 finalistka Paweł Jarema
12. Piotr Smoliński 2C 2009 finalista Paweł Jarema
13. Piotr Smoliński 3C 2010 finalista Paweł Jarema

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Piotr Pietryga 1C 2004 Udział w finale Małgorzata Janas
2. Piotr Pietryga 2C 2005 finalista Małgorzata Janas
3. Piotr Pietryga 2C 2006 finalista Paweł Jarema
4. Jolanta Kujawa 2C 2010 finalistka Paweł Jarema
5. Jolanta Kujawa 3C 2011 finalistka Paweł Jarema

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Ireneusz Babiak 4C 1982 LAUREAT II MIEJSCE Ryszard Bezowski
2. Tomasz Kubat 4A 1993 finalista Ryszard Bezowski

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Elżbieta Jurek 4B 1974 finalistka Halina Pankanin
2. Karol Palka 2B 1999 finalista Halina Pankanin
3. Karol Palka 3B 2000 finalista Halina Pankanin
4. Karol Palka 4B 2001 finalista Halina Pankanin

OLIMPIADA FIZYCZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Jerzy Kocik 3D 1971 finalista Zofia Przybylska
2. Damian Osajda 4B 1994 finalista Ryszard Rychlik

OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Jerzy Kocik 3D 1971 finalista Stefan Rautszko
2. Marek Gerlach 3B 1973 finalista Stefan Rautszko
3. Leszek Mosingiewicz 3B 1973 finalista Stefan Rautszko
4. Jarosław Kłak 4B 1976 finalista Ryszard Wilk
5. Tadeusz Ogorzałek 4B 1976 finalista Ryszard Wilk
5. Piotr Polesiuk 2B 2007 LAUREAT II MIEJSCE Witold Polesiuk
6. Piotr Polesiuk 3B 2008 LAUREAT I MIEJSCE Witold Polesiuk

OLIMPIADA CHEMICZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Mariusz Banaszczyk 3A 1977 finalista Danuta Staniek
2. Mariusz Bielawny 4B 1979 finalista Danuta Staniek

OLIMPIADA INFORMATYCZNA

LP IMIIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Piotr Polesiuk 2B 2007 finalista Jerzy Serweta

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Jerzy Karzyński 3D 1981 finalista Zofia Stępień
2. Marcin Piątek 4C 1996 finalista Ewa Jonek

OLIMPIADA MISYJNA WIEDZY O AFRYCE

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Marcin Wysoczański 2D 2006 finalista Anna Walendzik
2. Piotr Skołubowicz 3A 2010 finalista Anna Walendzik
3. Monika Cuprych 3C 2012 LAUREATKA Monika Ziubrzycka

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Ewa Domagała 2e 2009 finalistka Anna Walendzik

OLIMPIADY MIĘDZYNARODOWE

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK OLIMPIADA OPIEKUN
1. Danuta Jaskólska 4A 1975 Międzynarodowa Olimpiada J. Rosyjskiego w Moskwie Janina Marciniak
2. Lucyna Pruska 4A 1989 Międzynarodowy Konkurs Cyceroński w Arpinas Ewa Pobiedzińska
3. Małgorzata Łukaniuk 4D 1992 Międzynarodowy Konkurs Cyceroński w Arpinas Ewa Pobiedzińska
4. Wojciech Połeć 4A 1996 Międzynarodowy Konkurs Cyceroński w Arpinas Ewa Wróblewska
5. Sylwia Stadnik 4A 1998 Międzynarodowy Konkurs Cyceroński w Arpinas Ewa Pobiedzińska
6. Agnieszka Kabat 3BL 2006 Międzynarodowa Olimpiada Biologiczna w Argentynie Paweł Jarema
7. Piotr Polesiuk 2B 2007 Międzynarodowa Olimpiada Astronomiczna w Tajlandii: 
srebrny medal
Witold Polesiuk
8. Piotr Polesiuk 3B 2008 II Międzynarodowa Olimpiada Astronomiczna
i Astrofizyczna w Indonezji: wyróżnienie
Witold Polesiuk

OLIMPIADA WIEDZY O RODZINIE

LP IMIĘ I NAZWISKO KLASA ROK TYTUŁ OPIEKUN
1. Joanna Wilczyńska 2A 2007 LAUREATKA I MIEJSCE Małgorzata Simm
2. Maciej Jonek 2F 2007 finalista Małgorzata Simm
3. Natalia Orłowska 2C 2007 finalistka Małgorzata Simm
4. Maciej Jonek 3F 2008 LAUREAT I MIEJSCE Małgorzata Simm
5. Karolina Kurban 3A 2008 finalistka Małgorzata Simm
6. Agata Stokłosa 2a 2009 udział w finale Małgorzata Simm
7. Magdalena Kruszyńska 3e 2009 finalistka Małgorzata Simm
8. Kamila Organiściak 2D 2010 LAUREATKA I MIEJSCE Małgorzata Simm
9. Magdalena Pilarczyk 3A 2010 finalistka Małgorzata Simm
10. Olga Zych 1A 2011 finalistka Małgorzata Simm
11. Karolina Matejuk 2F 2012 finalistka Małgorzata Simm
12. Olga Zych 2A 2012 udział w finale Małgorzata Simm
13. Kamila Kłapińska 2F 2012 LAUREATKA III MIEJSCE Małgorzata Simm

KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE

KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ

1. Igor Kujawski 4 D 1980 LAUREAT
I MIEJSCE  POLSCE 
Marta Gąsiorowska

HISTORIA ŻYDÓW POLSKICH

1. Grzegorz Piechota 2F 1992 V Miejsce w Polsce Oksana Citak

KONKURS AMERYKANISTYCZNY – SPOTKANIE DWÓCH ŚWIATÓW

1. Grzegorz Piechota 3F 1993 V miejsce w Polsce Oksana Citak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

1. Katarzyna Cywińska 4E 2001 finalistka Janina Bałakuszew

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O FILMIE

1. Edyta Adamów 4E 2003 finalistka Rafał Wójcik
2. Aleksandra Kamińska 1A 2003 finalistka Rafał Wójcik

MIĘDZYNARODOWY KONKURS WIEDZY O STEFANIE BATORYM

1. Damian Barnaś 1B 2003 DRUŻYNA
I Miejsce w Polsce
III miejsce w Europie
Oksana Citak
2. Kacper Pietraszek 1B 2003
3. Damazy Podsiadło 1B 2003
4. Paweł Sowa 1B 2003

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O RFN

1. Piotr Kiljan 1A 2004 finalista Wojciech Chudziński
2. Tomasz Perz 4A 2005 finalista Wojciech Chudziński

KONKURS WIEDZY O SKANDYNAWII

1. Mateusz Wiącek 1A 2006 finalista Agnieszka Gerke

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

1. Natalia Baranowska 2A 2007 finalistka Anna Walendzik
2. Piotr Cichalewski 3 BL 2008 finalista Anna Walendzik
3. Krzysztof Augustyn 3A 2009 finalista Monika Ziubrzycka
4. Debora Szymańska 2B 2010 finalistka Anna Walendzik
5. Krystian Małecki 3B 2011 finalista Anna Walendzik

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „POKAŻ NAM JĘZYK”
ANGIELSKI

1. Aleksandra Stanczewska 1BL 2007 Finalistka
IV miejsce
w Polsce
Roman Kuliniak
2. Wojciech Borkowski 3BL 2008 LAUREAT
I MIEJSCE
W POLSCE 
Roman Kuliniak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „POKAŻ NAM JĘZYK”
NIEMIECKI

1. Mateusz Wiącek 3A 2008 LAUREAT
III MIEJSCE
W POLSCE
Wojciech Chudziński

OGÓLNOPOLSKI OTWARTY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FIZYCZNY

1. Michał Pawłowski 3B 2012 LAUREAT Witold Polesiuk

OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY

1. Dominika Kobiałka 1E 2012 finalistka Artur Ciempa