Gala Laureatów 2017

29 marca br. odbyła się uroczysta „Gala Laureatów 2017” konkursów organizowanych przez naszą szkołę: Disce Puer, Disce Puer Junior, Mały Poliglota, Szczęśliwa Dwunastka. Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!

DISCE PUER JUNIOR 2017 (Konkurs dla szkół podstawowych)

Laureatami zostali:

  1. Małgorzata Król – PSP nr 15 w Wałbrzychu
  2. Mateusz Przywoźny – PSP nr 5 w Wałbrzychu
  3. Luiza Jordanow – PSP nr 37 w Wałbrzychu
  4. Kacper Gawron – PSP nr 23 w Wałbrzychu
  5. Aleksandra Sznel – PSP nr 23 w Wałbrzychu

Ponadto, Laureatami w poszczególnych częściach konkursu zostali:

Aleksandra Mickiewicz (język polski) PSP nr 15 w Wałbrzychu

Kacper Gawron (historia) PSP nr 23 w Wałbrzychu

Mateusz Przywoźny (język obcy) PSP nr 5 w Wałbrzychu

Adam Woźniak (matematyka) SP nr 3 w Głuszycy

Michał Sulanowski (przyroda) PSP nr 5 w Wałbrzychu

Klasyfikacja drużynowa:

  1. PSP nr 15 w Wałbrzychu
  2. PSP nr 23 w Wałbrzychu
  3. MSP w Szczawnie-Zdroju

DISCE PUER 2017 (Konkurs dla gimnazjalistów)

  1. Kinga Kępa (laureat I miejsca)– Gimnazjum nr 1 w Świdnicy
  2. Magdalena Małowska (laureat II miejsca)– Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu
  3. Antonina Rozpendowska (laureat III miejsca)– Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

Finalistami I stopnia zostali:

4. Konrad Sosnowski – Gimnazjum nr 1 w Świdnicy

5. Karolina Szczykała – Zespół Szkół Fundacji SGM-K

6. Kamil Krzyżosiak – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

7. Katarzyna Garnecka – Gimnazjum w Mieroszowie

8. Natalia Kozłowska – Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

9. Barbara Jabłońska – Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu

10. Patryk Lech – Zespół Szkół Fundacji SGM-K

11. Natalia Nastawska – Zespół Szkół Muzycznych

12. Natalia Szewczyk – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

13. Zuzanna Rogoża – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

14. Olga Głogowska – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

15. Iga Chodun – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

16. Filip Stachowiak – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

17. Julia Marosz – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

18. Aleksandra Maź – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

19. Oskar Niczyporuk – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

20. Katarzyna Niemiec – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

21. Aleksandra Tyrka – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

22. Natalia Śręba – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

Finalistami II stopnia zostali:

23. Wiktoria Kozera – Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu

24. Wiktoria Październiak – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

25. Julia Wasilewska – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

26. Jakub Borcoń – Gimnazjum nr 9 w Wałbrzychu

27. Aleksandra Gaber – Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

28. Katarzyna Stach -Gimnazjum w Szczawnie-Zdroju

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 12 w Wałbrzychu
  2. Zespół Szkół Fundacji SGM-K w Wałbrzychu
  3. Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

KONKURS MAŁY POLIGLOTA 2017

  1. Michał Surma (laureat I miejsca)– Gimnazjum Społeczne w Świdnicy
  2. Zuzanna Juzków (laureat II miejsca)– Gimnazjum Społeczne w Świdnicy
  3. Justyna Stochiel (laureat III miejsca)– Gimnazjum nr 1 w Świdnicy
  4. Bartosz Zippel – Zespół Szkół Fundacji SGM-K, Mila Korolewicz – Gimnazjum Społeczne w Świdnicy
  5. Izabela Budis – Gimnazjum Społeczne w Świdnicy, Michał Konarski – Gimnazjum Społeczne w Świdnicy
  6. Krystian Wychowanek – Gimnazjum nr 1 w Świdnicy, Natalia Świderska – Gimnazjum nr 1 w Świdnicy, Nikola Hliwa – Gimnazjum nr 1 w Świdnicy

KONKURS JĘZYKOWY „SZCZĘŚLIWA DWUNASTKA” 2017

  1. Olga Pyka (laureat I miejsca) – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu
  2. Natalia Szewczyk (laureat II miejsca) – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu
  3. Jacek Wierciński (laureat III miejsca) – Gimnazjum nr 1 w Świdnicy
  4. Zuzanna Rogoża – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu
  5. Olga Głogowska – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu
  6. Liwia Misztal – Gimnazjum Społeczne w Świdnicy
  7. Kaja Wróblewska – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu
  8. Maja Stawicka – Gimnazjum nr 1 w Świdnicy
  9. Maja Krzyżańska – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu
  10. Rafał Nowicki – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu
  11. Bartosz Słomowicz – Gimnazjum nr 12 w Wałbrzychu

Fot. Rafał Wójcik