10.04.2017 r. wystartowała w naszej szkole PIERWSZA POPOŁUDNIÓWKA ARTYSTYCZNA Z JEDYNKĄ „JUST ONE”. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali swoje działania artystyczne poczynając od literackich (autorskie scenariusze spektakli), muzycznych ( autorska piosenka Julii Juzków, aranżacje muzyczne znanych szlagierów z ” Wesołej Lwowskiej fali”), reżyserskich, aktorskich poprzez operatorskie, plastyczne i filmowe. W czasie Just One można było zobaczyć wystawę prac plastycznych przygotowanych pod kierunkiem  prof. Sylwii Sobieraj Borowiec  oraz przygotowanych w ramach Personal Project, studio filmowe, którego opiekunem jest prof. Rafał Wójcik. Obejrzeliśmy trzy formy teatralne:  „Jednak jestem” – przygotowany przez grupę uczennic z klasy 2 GC pod kierunkiem prof. Magdy Ilnickiej-Janczak, „Herkulesa” –  przedstawienie uczniów klasy 3 GB pod kierunkiem prof. Wojciecha Chudzińskiego, ” Jamesa Bonda II” – parodię przygotowaną przez klasę 3 GA  ( scenariusz Olga Pyka 3 GA, reżyseria Olga Pyka przy wsparciu prof. Magdy Ilnickiej Janczak). Wydarzeniu towarzyszył nasz zespół muzyczny: Adam Wychowałek 2B – gitara, prof. Marcin Olkowski – gitara basowa, Filip Świderski 1C- pianino, prof. Przemysław Pobiedziński – skrzypce, Magda Małowska 3GA – banjo, śpiewały dla nas Julia Juzków 1MYP, Kasia Niemiec 3 GA i Basia Miziołek 1 C. Wszystkim wykonawcom, opiekunom dziękujemy za wrażenia artystyczne a GOŚCIOM za spędzenie tego czasu z nami.