Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego otwiera sezon artystyczny w naszej szkole.

Jesteśmy bardzo zaszczyceni, że 54 sezon artystyczny 2017/2018, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego otwiera premierą spektaklu „KIEDY MÓJ TATA ZMIENIŁ SIĘ W KRZAK” 20 września 2017, o godz. 18.00  w auli im. Marty Gąsiorowskiej, w naszej szkole.

Spektakl otrzymał dofinansowanie w ramach Konkursu im. Jana Dormana. Powstał na podstawie powieści holenderskiej autorki Joke van Leeuwen. Reżyserem jest Jakub Skrzywanek, autorką adaptacji Klaudia Hartung-Wójciak, a scenografii i kostiumów Agata Skwarczyńska. Muzykę skomponowała Anna Stela.

Na scenie  zobaczymy: Karolinę Krawiec, Angelikę Cegielską, Irenę Wójcik, Michała Koselę oraz Ryszarda Węgrzyn.

 

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content