Podczas Dnia Otwartego I LO (23 marca) powitaliśmy w murach naszej szkoły bardzo wielu Uczniów i Rodziców. Ucieszyła nas nie tylko wysoka frekwencja ale też fakt, że wśród Rodziców rozpoznaliśmy wielu Absolwentów I LO. Wszystkim zainteresowanym ofertą edukacyjną I LO dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły oraz za wspólnie spędzony czas. Tym, którzy będą starali się do nas dostać mówimy 'do zobaczenia’.

Podczas Dnia Otwartego osobno zorganizowaliśmy spotkania dla gimnazjalistów i osobno dla ósmoklasistów, co okazało się być najlepszym rozwiązaniem ze względu na bardzo wysoką frekwencję. Część artystyczna (spektakl z pokazem tanecznym oraz występ wokalistek i zespołu muzycznego) poprzedziły wystąpienie Pani Dyrektor Oksany Citak w auli, a następnie prezentacji poszczególnych profili w salach.

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie i prowadzenie Dnia Otwartego serdecznie dziękujemy!