Zapraszamy uczniów klas ósmych zainteresowanych teatrem, grą na scenie do uczestnictwa w spotkaniach teatralnych „Przestrzeń otwarta”, które odbędą się w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ignacego Paderewskiego  w Wałbrzychu. Chcemy pokazać Wam szczególne miejsce w naszej szkole-aulę, chcemy otworzyć przestrzeń , w której może znajdziecie coś ,co pozwoli Wam rozwinąć  pasje artystyczne  i tę przestrzeń wypełnić.  Zapraszamy  do wspólnych działań, wspólnego tworzenia, uczestnictwa w przedstawieniu, warsztatach. Spotkajmy się na scenie.

Spotkanie pierwsze zatytułowane  jest: Scena należy do  naszych uczniów. Poznacie podczas niego naszych pełnych pasji uczniów, którzy pokażą Wam ”Jak rodzi się dobro.”

Termin : 20 stycznia 2020 ,godzina 16:00 , aula szkoły

Spotkanie drugie  zatytułowane jest: Od czegoś trzeba zacząć. Spotkanie to ma charakter warsztatów.

Termin:   23 stycznia 2020,  godzina 16:00, aula szkoły. Serdecznie zapraszamy do udziału!