W dniu 23.09 odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DOLNOŚLĄSKIEJ LICEALIADY MŁODZIEŻY. Uczennice naszej szkoły w składzie: Wiktoria Hajman, Zofia Pradel, Justyna Muzyka, Jagoda Kalisz, Blanka Maj oraz Martyna Sterenga rywalizowały na dystansie 1000m.

Już od pierwszej zmiany dziewczęta zyskały prowadzenie, którego nie dały sobie odebrać aż do końca. Fantastyczny bieg całej drużyny zapewnił naszej szkole wygraną z ponad minutową przewagą nad przeciwniczkami.

Wygrana dała nam awans do udziału w DOLNOŚLĄSKIM FINALE, który odbędzie się 12.10 w Twardogórze.

Wielkie gratulacje należą się również chłopcom w składzie: Szymon Sergalski, Oskar Bogdański, Jan Jaśkiewicz, Miłosz Łysoń, Kamil Gubała oraz Michał Michalak którzy pokonywali dystans 1500m. Zacięta walka do samego końca, waleczność pozwoliła uplasować się naszej drużynie na czwartym miejscu.

Wszystkim uczestnikom biegu składamy wielkie gratulacje oraz życzmy dalszych sukcesów.