Koncert Filharmonii Sudeckiej -„Paderewski – muzyk, polityk, celebryta”

Dzisiejszy Koncert Filharmonii Sudeckiej „Paderewski – muzyk, polityk, celebryta” był prawdziwą ucztą dla miłośników muzyki i niezwykłym spotkaniem z Patronem Naszej Szkoły. 15 listopada wysłuchali go uczniowie 3 DP, 3c, 3bl i 2c, a już za tydzień – 22 listopada – taką okazję mieć będą kolejne zespoły klasowe: wszystkie klasy pierwsze, wszystkie klasy trzecie czteroletnie, 2 a i 2 DP. Serdecznie dziękujemy Pani Prof. Małgorzacie Simm, która w znaczący sposób przyczyniła się do narodzin pomysłu na taki właśnie koncert. Dziękujemy też Pani Prof. Annie Walendzik, która zmotywowała naszych uczniów do szybkiej organizacji.

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content