„You may say I’m a dreamer

But I’m not the only one

I hope someday you’ll join us

And the world will be as one” J.Lennon „Imagine”

Marzyciele, pasjonaci, idealiści , tak chyba możemy nazwać naszych uczniów , aktorów Szkolnego Teatru, chór i tancerzy. Cała grupa pod kierunkiem profesorek: Magdaleny Ilnickiej-Janczak, Adriany Gawlik i Anny Walendzik od prawie dwóch tygodni intensywnie śpiewała , tańczyła, deklamowała  w auli szkolnej , przygotowując  przedstawienia „Zmyślenie-zamyślenie” oparte na tekstach naszego nauczyciela j. angielskiego profesora Michała Barańskiego. Przedstawienie pokazane zostanie podczas Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2023/24,do których współorganizacji została zaproszona nasza szkoła. Wszystkim pracującym w wakacje bardzo dziękujemy, podziwiamy ich hart ducha i zaangażowanie. Uczniowie przychodzący do szkoły w swoim wolnym czasie to prawdziwy skarb.