W dniach 23 oraz 24 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Olimpiadzie Gier Planszowych IPN, która odbyła się progach Klubu 4. Regionalnej Bazy Logistycznej Wojska Polskiego we Wrocławiu. Uczniowie, podzieleni na 5 drużyn, wzięli udział w rozgrywkach Bitwa Warszawska, Niepodległa, Miś Wojtek, ORP Orzeł, Gwiaździsta Eskadra. Drużyna Eskadry, w składzie Lena Dubaj 4c, Marta Oracz 4dp, Bartosz Smusz 3a, zdobyła II miejsce. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy kontynuowania pasji związanej z grami planszowymi.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę w olimpiadzie: Oliwia Nowak 1predp, Julia Kępińska 1predp, Tymoteusz Sobczyk 4a, Marta Oracz 4DP Lena Dubaj 4C, Maciej Górski 1Predp, Antoni Herbut 1predp, Jakub Oględzki 1predp, Iwo Mrożkiewicz 1predp, Emilia Frąszczak 1predp Gabriela Ślazińska, 1predp, Bartosz Smusz 3a, Anna Judzińska 2c.

Opiekun drużyn: Sylwia Piątkowska