Z dumą informujemy, że zdolności aktorskie naszych uczniów kolejny raz zyskały uznanie. 

16.04.2024 r. mieliśmy zaszczyt gościć na próbie do spektaklu „63 Dni Nadziei” Panią Dorotę Furmaniuk – aktorkę Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, która wysoko oceniła grę aktorską młodzieży. 

Spektakl „63 Dni Nadziei” został zakwalifikowany do Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Wolność” i w dniach 22-26 kwietnia będziemy uczestniczyć w Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów „Wolność” w Warszawie, w ramach którego młodzież naszej szkoły zaprezentuje się na scenie Muzeum Powstania Warszawskiego. BARDZO dziękujemy sponsorom: P.H.U. “DAN” Jerzy Danko, Wałbrzyskiemu Przedsiębiorstwu  Wodociągów i Kanalizacji oraz i Urzędowi Miasta – Biuro Edukacji i Spraw Społecznych.  

Uczniom i nauczycielom – Pani Profesor Sylwii Aftyce-Łodzie (scenariusz i reżyseria) i Panu Profesorowi Marcinowi Olkowskiemu (muzyka) jeszcze raz gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za dalsze sukcesy:)

Małgorzata Simm