W piątek 12.06.2026 r., w ramach współpracy naszej szkoły z Instytutem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, uczniowie klas językowych 3FBL i 2BL po raz kolejny wybrali się do Wrocławia, tym razem aby wziąć udział w warsztatach leksykalnych z elementami wymowy. Zajęcia poprowadził mgr Radosław Siewierski. Uczniowie mieli okazję popracować nad najczęstszymi błędami w wymowie angielskiej oraz wziąć udział w quizie dotyczącym tematu “Law & order”. Wyjazd był również okazją do poznania środowiska akademickiego i specyfiki pracy uczelni wyższej. Bardzo dziękujemy Instytutowi Filologii Angielskiej za zaproszenie i czekamy na kolejne wydarzenia.

Iga Piwońska-Fajek