Dziękujemy Uczniom Naszej Szkoły za czynny udział podczas 'Dnia Otwartego do Gimnazjum’ oraz przygotowanie części artystycznej. Cieszymy się, że to dzięki Wam – pokazując Was w działaniu – mogliśmy pochwalić się efektami naszej wspólnej, codziennej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z 'Dnia Otwartego’ przygotowanej przez ekipę „Ciekawych”, czyli Jan&Krzysztof sp. z o.o.
https://www.youtube.com/watch?v=S6Q8_pfvbwQ

Podczas Dnia Otwartego obejrzeliśmy przedstawienie o Jamesie Bondzie, do którego scenariusz napisała odtwórczyni głównej roli – Olga Pyka (2 GA), wystąpili uczniowie z klasy 2 GA (Kasia Niemiec, Julia Szarga, Iga Chodun, Agata Klimczak, Natalia Śręba, Angelika Kubowicz, Weronika Rewers, Filip Hałas, Antek Konarski, Iza Jastrzębska, Basia Puławska), świetną czołówkę filmową przygotował Bartosz Słomowicz (2 GC), operatorami dźwięku i światła byli: Mateusz Mazurek i Michał Skołubowicz (2 GA) oraz licealista Karol Wojtkowski (1 E). Wystąpiła też grupa taneczna w składzie: Adriana Tim (3 GA) , Iga Domowicz (1 E), Wiktoria Dulat (1 C), Dominika Bucha (1 GB), Martyna Borek (1 GB) . Jan Łuczak i Krzysztof Urbaniak (1 B) przygotowali materiał filmowy i rejestrowali przebieg 'Dnia Otwartego’.

dni_otwarte_james_bond6

Kandydatów wraz z rodzicami i opiekunami powitaliśmy filmem autorstwa uczniów naszej szkoły: gimnazjalistów z grupy projektowej „Filmowa reklama szkoły” oraz licealistów z ekipy filmowej 1 LO „Ciekawi”. Licealiści – Krzysztof Urbaniak i Jan Łuczak (1 B)- od początku pomagali gimnazjalistom gromadzić materiał filmowy oraz dzielili się z nimi wiedzą i umiejętnościami. Krzysiek zajął się też montażem filmu.

Bardzo liczna grupa wolontariuszy wzięła czynny udział w 'Dniu Otwartym’ oprowadzając grupy uczniów ze szkół podstawowych i ich rodziców po szkole i klasach, przeprowadzając doświadczenia, prowadząc rozmowy i pokazując prezentacje. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Oczywiście podziękowania należą się również: Pani Wicedyrektor Małgorzacie Simm (logistyka), Prof. Magdalenie Ilnickiej-Janczak (przedstawienie), Prof. Adzie Gawlik (grupa taneczna), Prof. Annie Walendzik (śpiew), Prof. Rafałowi Wójcikowi (zdjęcia), Prof. Przemysławowi Pobiedzińskiemu (prezentacja o szkole) oraz Wszystkim Nauczycielom obecnym w tym dniu.

12308608_1251995368161093_8559454277259958017_ndni_otwarte_2016_james_bond4dni_otwarte_2016_pracownia_plastycznadni_otwarte_2016dni_otwarte_2016_babeczki_niemieckidni_otwarte_2016_babeczki_francuski_niemieckijpgdni_otwarte_2016_matematyka_lusterkadni_otwarte_2016_matematykadni_otwarte_2016_matematyka_obrazkidni_otwarte_2016_rozdanie_dyplomów_finalistom5dni_otwarte_2016_rozdanie_dyplomów_finalistom6dni_otwarte_2016_rozdanie_dyplomów_finalistom4dni_otwarte_2016_finaliści