Dzisiaj w naszym liceum odbył się Dzień Otwarty. Rozpoczął się on spotkaniem informacyjnym w auli dla kandydatów do klasy dwujęzycznej z maturą międzynarodową i polską. Następnie nasi goście wzięli udział w grze terenowej, podczas której mogli poznać różne zakątki szkoły, zapoznać się z poszczególnymi profilami, rozegrać partię szachów wydrukowanych na drukarkach 3D, polatać tronem czy pojeździć robotami. Kolejnym punktem było spotkanie z panią dyrektor Oksaną Citak, która przybliżyła kandydatom specyfikę naszej szkoły, istniejące profile, a także zapoznała kandydatów z ważnymi dla nich terminami. Na zakończenie nasi goście mogli obejrzeć spektakl pod tytułem „Bezczelne okno”, przygotowany przez szkolny teatr. Podobnie jak w roku ubiegłym gościliśmy rekordową liczbę kandydatów.

Wszystkim zainteresowanym, którzy odwiedzili tego dnia I LO serdecznie dziękujemy i do zobaczenia niebawem!