1 października 2025 roku w auli naszej szkoły odbył się Core Day, który wyjątkowo w tym roku połączono z DP Day. Wydarzenie zostało przygotowane przez uczniów klasy 4 DP celem przybliżenia realiów programu IB młodszym koleżankom i kolegom.

Podczas spotkania uczniowie klasy 4DP zaprezentowali najważniejsze informacje o programie IB, a także przeprowadzili krótki quiz w formie Kahoota. Uczniowie mogli również odwiedzać poszczególne stanowiska i dowiedzieć się więcej o rozszerzeniach oferowanych w ramach matury międzynarodowej w naszej szkole.

Wydarzenie przebiegło w miłej atmosferze i pozwoliło młodszym klasom lepiej poznać specyfikę programu IB, jak i również przygotować się na przyszłe szkolne wyzwania.
Tekst: Hanna Lachnik

Zdjęcia: Michał Barański, Anna Walendzik