DUŻY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW – VIII MIEJSCE W POLSCE W TURNIEJU PIERWSZEJ POMOCY

Jak zwykle co roku uczniowie naszej szkoły pod opieką Prof. Artura Ciempy brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy PIERWSZA POMOC w Nowej Rudzie. XVII edycja konkursu odbyła się 20 maja, a wzięło w niej udział 50 drużyn z 11 województw w Polsce. Osiągnęliśmy sukces, plasując się na ósmym miejscu w Polsce w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum. Ogromne gratulacje!

Ludzkie życie ratowali: gimnazjalistki: Maja Pietkiewicz, Dominika Malicka, Zofia Październiak i Alicja Ławniczak oraz licealistki: Izabela Sosnowska, Natalia Flis, Paulina Marcińczyk, Daria Żukowska. Zadaniem młodzieży było rozwiązanie pytań testowych oraz praktyczne zastosowanie zasad pierwszej pomocy na pięciu stacjach. W przerwie zmagań strażacy pokazywali w jaki sposób postępują podczas wypadków samochodowych.

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content